Články

sep 28, 2015

Prevádzkové prístroje SIEMENS

Publikované: armaturysk
SiemensNa realizáciu dodávok  pevádzkových prístrojov a analyzátorov ako sú teplomery, prietokomery a hladinomery máme ako kompetentného partnera spoločnosť SIEMENS. Táto spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti merania, regulácie a ovládania priemyselných procesov vo všetkých odvetviach. 
 
 
Prístroje radu SITRANS ohľadom merania teploty sú pre použitie v oblasti spojitých výrobných procesov, k dispozícii sú odporové snímače teploty a termočlánky v najrozmanitejších vyhotoveniach. Materiály, konštrukčné vyhotovenia a príslušenstvo sú vhodné pre mnohé aplikácie v tejto oblasti. SIEMENS ponúka rozsiahly výber indukčných, Coriolisových, ultrazvukových a vírových prietokomerov, ako aj prietokomerov s rotujúcim piestom, resp. s rozdielovým tlakom, ktoré sú vhodné na meriane množstva rôznych médii. Ďalej ponúka spoľahlivé riešenia merania výšky hladiny. Veľké portfólio metód merania a výrobkov umožňuje nájsť vždy správne riešenie pre Vašu aplikáciu.
okt 15, 2020
Publikované: armaturysk
www.armatury.sk
Pre prípad núdze máme pre Vás záplavový set s nerezovým čerpadlom.

Súčasťou setu je:
- ponorné čerpadlo s plavákovým snímačom hladiny a 10 m napájacím káblom do elektrickej zásuvky 230 V / 50 Hz
- 10-metrová tkaninová hadica 32 mm s C-spojkou
- ochranná klietka pre transport, uskladnenie a ochranu čerpadla pri čerpaní pred väčšími nečistotami
okt 15, 2019
Publikované: armaturysk
ArmaisoVyrábame snímateľné izolačné púzdra z technických tkanín pre zariadenia, armatúry, čerpadlá a potrubia pre maximálnu teplotu 280 °C. Špeciálne izolačné materiály pre maximálnu teplotu 1100 °C. Podľa požiadaviek zákazníka vyrobíme textilné kompenzátory pre rôzne média.  Ochranné návleky pre zváracie automaty. Priemyselné textílie pre rôzne priemyselné využitie napr. clony, zásteny, ochranné plachty
Naše video nájdete na tejto adrese:
https://youtu.be/24TMpz2zxmU
feb 28, 2018
Publikované: armaturysk

Firma VALVE SEAL výrobca a dodávateľ priemyselných armatúr. Vďaka dobrej spolupráci s touto firmou dokážeme pružne reagovať na požiadavky zákazníka. Významné skladové zásoby armatúr zabezpečujú flexibilné dodávky a operatívne riešenia núdzového a havarijného stavu na prevádzke.